Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Я и аз една тема за тъпите евреи да пуска
Клуб Политика > Форуми > Политика
Страници: 1, 2
Analyser
Какво наказание се полага за публикация на такава карикатура?

Queen of Sheva
Десет години лишаване от свинско a050.gif
Dobrata
Ти ли я нарисува? Мисли му! icon_evil.gif

Цитат(Analyser @ Feb 27 2009, 11:22 AM) *

mg42

шибане от саудитски манафи hmm.gif a050.gif
4040
бий еврея п оглавата .... бий бий бий !!!
Analyser
Нещо темата не е популярна, Понеже е истинска, а не измислена.

Та докато Запада твърдо застана зад тези дето нарисуваха Мохамед като терорист, израелските левандури осъдиха на две години затвор жената нарисувала тази карикатура. И не условно, а съвсем реално си я вкараха за две години. Била екстремистка, та затова.

Еврейска му работа. Идиотите мислят, че като се правят на по-светци от светците някой ще им го зачете. Глупави надежди. Все едно лузърите ще се боят от тях и ще разправят, че те управляват света.
Queen of Sheva
Цитат(Analyser @ Feb 27 2009, 09:38 PM) *

Та докато Запада твърдо застана зад тези дето нарисуваха Мохамед като терорист, израелските левандури осъдиха на две години затвор жената нарисувала тази карикатура. И не условно, а съвсем реално си я вкараха за две години. Била екстремистка, та затова.

Еврейска му работа. Идиотите мислят, че като се правят на по-светци от светците някой ще им го зачете. Глупави надежди. Все едно лузърите ще се боят от тях и ще разправят, че те управляват света.

Чест им прави, без значение дали е продиктувано от глупави надежди. Като се замислиш, ако няма "глупави надежди" не би имала нищо за което да си струва да се живее wink.gif
Dobrata
Да ти кажа, не знам конкретния случай, но не съм чула православната ни църква да осъди някого. Понеже тя си е за съд определено, та се въздържам. wink.gif

ОнзиСъщия123ит.н.

Вкараха я в затвора НЕ защото е била "екстремистка", такива имаме бол. А защото съда се е убедил "above and beyond all reasonable doubt" че мотивите за онзи и наскарлък са били "престъпни", в смисъл умишлена обида на религиозна почва.

Между другото, в този процес съда не намери достатъчно доказателства че нейния патрон и финансист, Авигдор Ескин, е виновен в съучастие и го оправда. Което пък му даде кураж да сложи свинска глава на гроба на един известен арабски вожд (от преди нялко стотин г', Из А Дин ел Касам), и да планира подобно нещо и за джамията Ел Акца.

Да, не изглежда особенно демократично. От друга страна подобни провокации, ако успеят и се размножат, биха били причина за всеобщ джихад. Е а'ре нЕма нужда, моля.

П.С. Извинявам се за латинския текст ама не се сещам как е на български.
Analyser
Там е работата, че това няма да помогне. Днес съобщиха, че САЩ и Израел се отказват да присъстват на конференцията по расизма в Женева. Понеже вече е ясно, че ще се повтори цирка от Дурбан - всякакви Камиларии, "независими" и просто тоталитури ще приемат заключителен документ приравняващ ционизма с расизма. И ако ти и аз правим разлика между Либерман и Перес, за тях всички израелтяни са еднакви.

И за провокациите. Днес арабите почти са уцелили училище в Ашкелон. Къде е наказанието? Да не говорим, че тукашните новинари даже не си правят труда да съобщят. Обикновен ден в Израел.
ОнзиСъщия123ит.н.
Цитат(Analyser @ Feb 28 2009, 03:35 PM) *
Там е работата, че това няма да помогне. Днес съобщиха, че САЩ и Израел се отказват да присъстват на конференцията по расизма в Женева. Понеже вече е ясно, че ще се повтори цирка от Дурбан - всякакви Камиларии, "независими" и просто тоталитури ще приемат заключителен документ приравняващ ционизма с расизма. И ако ти и аз правим разлика между Либерман и Перес, за тях всички израелтяни са еднакви.

И за провокациите. Днес арабите почти са уцелили училище в Ашкелон. Къде е наказанието? Да не говорим, че тукашните новинари даже не си правят труда да съобщят. Обикновен ден в Израел.

Айде и ти сега, т'ва да не ти е фаст' фуд' ордер?!? Всеки си плаща сметките, и накрая кратуните на 'сичките увират. С Египет е имало далеч по кървави войни и сега само се гледаме под вежди щото не си струва другояче. В Европа преди 300-400-500 г да не би да е било по различно?!?
Terminator
Цитат(Analyser @ Feb 28 2009, 08:35 AM) *

Много са извинявам дето се набърквам у тая типично еврейска тема, обаче искам само да кажа своето мнение, а то е:

-много по склонен съм да вярвам, че ционизъм = расизъм и в никакъв случай САЩ=Израел.

За мен Израел не е демократична държава, защото няма Конституция. В САЩ правата на всички американци и "неамериканци" са защитени. В Израел са защитени само правата на "евреите".
Вие имате Талмуд, а арабите имат Коран, защо не се съюзите с тях? plezlio.gif

Страните на верска основа трябва да се обединят във верски съюз. a050.gif a050.gif a050.gif
И защо постоянно Израел се бута в европейската федерация, след като се намира в Близкия Изток?
Да не би Израел=Европейски съюз? a050.gif a050.gif a050.gif

Римл@нин
Цитат(Terminator @ Mar 1 2009, 12:19 AM) *
Много са извинявам дето се набърквам у тая типично еврейска тема, обаче искам само да кажа своето мнение, а то е:

-много по склонен съм да вярвам, че ционизъм = расизъм и в никакъв случай САЩ=Израел.

За мен Израел не е демократична държава, защото няма Конституция. В САЩ правата на всички американци и "неамериканци" са защитени. В Израел са защитени само правата на "евреите".
Вие имате Талмуд, а арабите имат Коран, защо не се съюзите с тях? plezlio.gif

Страните на верска основа трябва да се обединят във верски съюз. a050.gif a050.gif a050.gif
И защо постоянно Израел се бута в европейската федерация, след като се намира в Близкия Изток?
Да не би Израел=Европейски съюз? a050.gif a050.gif a050.gif

Според мен Израел е най-близко до демократична теокрация или теократична демокрация ... както повече ти харесва. ;-)

Много си прилича с Иран и Турция на Ердоган. Израел не е демокрация от европейски или американски тип.

Обаче! това, че е теокрация е ОГРОМЕН плюс за Израел, а не недостатък. Ако бяха лигава европейска демокрация досега държавата им да е умряла.
Борей
Цитат
Ако бяха лигава европейска демокрация досега държавата им да е умряла.

В това е и проблема на днешните, да ги наречем "десни" - как да дресират обществото да бъде "нелигаво", т.е. каква идеология, проблеми и заплахи да внедрят в масовото съзнание, така че то да се откаже от правата си и да стане податливо на дресировка? hmm.gif
Analyser
Терминатор, мерси за потвърждението. За карикатурите на Мохамед като терорист не само никой не беше осъден, но и ЕС твърдо застана зад правото да си плюеш когото искаш. Пък израелтяните се мъчат да бъдат по-демократи от баш демократите, ама никой не им забелязва.

Преди две години Канада отказа на Ал Джазира правото да излъчва. Понеже непрекъснато оправдавали тероризма. Сега тия пак са подали заявка. Аргумента им е убийствен, след като самия Израел им разрешава да показват програмите си, защо Канада ще им забранява.
Весо
Сигурно си прав за останалото, ама това "демократична теокрация или теократична демокрация" ми звучи като дървено желязо, пълен нонсенс.
Цитат(Римл@нин @ Mar 1 2009, 12:33 AM) *
Според мен Израел е най-близко до демократична теокрация или теократична демокрация ... както повече ти харесва. ;-)

Много си прилича с Иран и Турция на Ердоган. Израел не е демокрация от европейски или американски тип.

Обаче! това, че е теокрация е ОГРОМЕН плюс за Израел, а не недостатък. Ако бяха лигава европейска демокрация досега държавата им да е умряла.
Analyser
Пак хубаво, че не ги е сравнил с Иран или Пакистан.

На него детето му не е ходило в израелско школо и не е виждало, как на входа стои въоръжена охрана, пътуването с автобус е като игра на руска рулетка, пък учителките повтарят - мир, дружба, компромис.

Нямало било демокрация в Израел. Канадските реднеци ще асфалтират Газа, ако техните деца са непрекъснато под обстрелите на арабите.

Цитат(Весо @ Feb 28 2009, 05:43 PM) *
Сигурно си прав за останалото, ама това "демократична теокрация или теократична демокрация" ми звучи като дървено желязо, пълен нонсенс.

Римл@нин
Цитат(Борей @ Mar 1 2009, 01:37 AM) *
В това е и проблема на днешните, да ги наречем "десни" - как да дресират обществото да бъде "нелигаво", т.е. каква идеология, проблеми и заплахи да внедрят в масовото съзнание, така че то да се откаже от правата си и да стане податливо на дресировка? hmm.gif

Ами много просто е. Кучето скача според тоягата.

Ако лигавите европейски демокрации бяха в ситуацията на Израел да ги гърмят с ракети всеки ден и да искат да ги изтрият от лицето на Земята и те нямаше да са лигави. И няма нужда от никакви "дресировки".

Да видим тогава какво ще им е по-важно.
Борей
Съгласен съм. Ама кое е първо, кокошката или яйцето?
"Лигавите" демокрации не са в ситуацията на Израел. Защо ли? hmm.gif И това е добре за тях, не мислиш ли?

Цитат(Римл@нин @ Mar 1 2009, 01:07 AM) *
Ами много просто е. Кучето скача според тоягата.

Ако лигавите европейски демокрации бяха в ситуацията на Израел да ги гърмят с ракети всеки ден и да искат да ги изтрият от лицето на Земята и те нямаше да са лигави. И няма нужда от никакви "дресировки".

Да видим тогава какво ще им е по-важно.
Весо
Друго имах предвид - че теокрацията е абсолютната власт съчетаваща религия и светска власт в един човек, византийските императори или руските монарси например.
Не съм ходил в Израел, но един колега е ходил поне 10 пъти по работа, та той разказваше - страшно военизирана и полицейска държава и в същото време логична и предвидима за обикновенния човек. Напомня ми България преди Първата световна война - много чужденци които са я посещавали са били учудени, че такава бедна страна поддържа толкова добра войска.
Цитат(Analyser @ Mar 1 2009, 12:52 AM) *
Пак хубаво, че не ги е сравнил с Иран или Пакистан.

На него детето му не е ходило в израелско школо и не е виждало, как на входа стои въоръжена охрана, пътуването с автобус е като игра на руска рулетка, пък учителките повтарят - мир, дружба, компромис.

Нямало било демокрация в Израел. Канадските реднеци ще асфалтират Газа, ако техните деца са непрекъснато под обстрелите на арабите.
l
Демокрация => свобода на словото. Следователно Израел не е толкова демократична колкото Европа или САЩ. Т.е. не се опитват да бъдат по-демократи от баш демократите smile.gif

Цитат(Analyser @ Feb 28 2009, 03:38 PM) *
Терминатор, мерси за потвърждението. За карикатурите на Мохамед като терорист не само никой не беше осъден, но и ЕС твърдо застана зад правото да си плюеш когото искаш. Пък израелтяните се мъчат да бъдат по-демократи от баш демократите, ама никой не им забелязва.

Преди две години Канада отказа на Ал Джазира правото да излъчва. Понеже непрекъснато оправдавали тероризма. Сега тия пак са подали заявка. Аргумента им е убийствен, след като самия Израел им разрешава да показват програмите си, защо Канада ще им забранява.

Римл@нин
Цитат(Весо @ Mar 1 2009, 01:43 AM) *

Е, не. Демократичната теокрация си е съвсем намясто и според мен е много перспективна държавна форма. Аз съм "за". Като теокрацията не трябва да се ограничава само в традиционните религии юдаизъм, християнство, ислям.

Вземи за пример Турция, където въпреки че Коранът не е конституционализиран, правителството и Парламента не крие, че се ръководи от мюсюлманските закони.
Analyser

Всъщност Израел е един от наследниците на Византия. Затова Ерусалимския Патриарх трябва да бъде одобрен от светската власт по тия места. Която в случая е Израел.

Аз съм живял седем години в Израел. Отначало е непривично да виждаш как влизат в банките с автомати, ама след един два терористични акта почваш даже да дишаш по-спокойно, когато наоколо има някой такъв.

Цитат(Весо @ Feb 28 2009, 06:10 PM) *
Друго имах предвид - че теокрацията е абсолютната власт съчетаваща религия и светска власт в един човек, византийските императори или руските монарси например.
Не съм ходил в Израел, но един колега е ходил поне 10 пъти по работа, та той разказваше - страшно военизирана и полицейска държава и в същото време логична и предвидима за обикновенния човек. Напомня ми България преди Първата световна война - много чужденци които са я посещавали са били учудени, че такава бедна страна поддържа толкова добра войска.

Римл@нин
Цитат(Борей @ Mar 1 2009, 02:09 AM) *
Съгласен съм. Ама кое е първо, кокошката или яйцето?
"Лигавите" демокрации не са в ситуацията на Израел. Защо ли? hmm.gif И това е добре за тях, не мислиш ли?

Не знам кое е първо яйцето или кокошката. Ама това не е и никак важно.

Ако съседа ти всеки божи ден ти хвърля граната през прозореца защото преди време си го метнал и той ти е продал апартамента си за $20К, а сега този апартамент струва $120К, въобще няма да ти пука кой крив и кой прав. Ще гледаш по-бързо да му светиш маслото иначе той ще убие теб и семейството ти.
Весо
Мисля, че разбрах какво имаш предвид, но теокрацията, поне в класическия и вариант е свързана с някакво предавано по наследство монархическо управление.
Цитат(Римл@нин @ Mar 1 2009, 01:18 AM) *
Е, не. Демократичната теокрация си е съвсем намясто и според мен е много перспективна държавна форма. Аз съм "за". Като теокрацията не трябва да се ограничава само в традиционните религии юдаизъм, християнство, ислям.

Вземи за пример Турция, където въпреки че Коранът не е конституционализиран, правителството и Парламента не крие, че се ръководи от мюсюлманските закони.
Analyser
Зависи как го извъртиш. Израелските ти колеги смятат, че това е hate crime и са вкарали момичето в пандиза. Тоест, те са по-демократи и повече се борят за правата на другите от САЩ и Канада.

Цитат(l @ Feb 28 2009, 06:15 PM) *
Демокрация => свобода на словото. Следователно Израел не е толкова демократична колкото Европа или САЩ. Т.е. не се опитват да бъдат по-демократи от баш демократите smile.gif

Terminator
[code][/code]
Цитат(Римл@нин @ Feb 28 2009, 05:33 PM) *

A spored men Israel e tolkova demokratichna koloto i Obedinenite arabski emirstva. Ne moje v edna demokratichna dyrjava da ima vhod za myje i vhod za jeni(kato izkliuchime toaletnata razbira se) plezlio.gif
Ne moje v edna demokratichna dyrjava ednite da mogat da kupuvat a drugite da ne mogat,pri polojenie che i ednite i drugite sa izraelski grajdani. I ne mi govori za Turcia, zashtoto tq e nqkolko svetlninni godini po demokracia sprqmo Izrael. Trqbva da nazovavame neshtata s istinskite imena i az kazvam - Izrael e tochno tolkova arabska dyrjava kolkoto i vsichki drugi arabski dyrjavi. Izrael ne e chast ot Evropa, tq e chast ot Aziq zashtoto e podchinena na fanatichnata si rasistka religiq. plezlio.gif plezlio.gif plezlio.gif
Evrei=Arabi. plezlio.gif
Terminator
Цитат(Analyser @ Feb 28 2009, 06:21 PM) *
Всъщност Израел е един от наследниците на Византия. Затова Ерусалимския Патриарх трябва да бъде одобрен от светската власт по тия места. Която в случая е Израел.

Аз съм живял седем години в Израел. Отначало е непривично да виждаш как влизат в банките с автомати, ама след един два терористични акта почваш даже да дишаш по-спокойно, когато наоколо има някой такъв.

A vsyshtnost Izrael spored men e edna izmislena dyrjava s izmilsena ikonomika. plezlio.gif
AKo v tai dyrjava ne vlizat pari tq shte umre oshte na pyrviq den poneje e nesposobna da se samoizdyrja.
Kolko trqbwa da e maloumen chovek, ta da smqta che Izrael po nqkakkyv nachin e svyrzan s Vizantia? Ta otkoga robite na Rimskata imperia sa chast ot neq? a050.gif a050.gif a050.gif a050.gif
l
Израелските ми колеги имат всякакви убеждения.

Цитат(Analyser @ Feb 28 2009, 04:33 PM) *
Зависи как го извъртиш. Израелските ти колеги смятат, че това е hate crime и са вкарали момичето в пандиза. Тоест, те са по-демократи и повече се борят за правата на другите от САЩ и Канада.

Terminator
Цитат(l @ Feb 28 2009, 08:50 PM) *
Израелските ми колеги имат всякакви убеждения.

Profesore, ti kato naj-golemiq umnik, mislish li che Bulgaria e domakratichna dyrjava sled kato e zabraneno na cigani i turci da kupuvat zemq i kyshti? Osven tova e kazano v - Hristiqnite sa hora, a vsichki drugi ne sa, zatova ne mogat da pritejevat sobstvenot, zashtoto kak moje kuche ili svinq da pritejava neshto? plezlio.gif plezlio.gif plezlio.gif
Tova se otnasq samo za Bulgariq razbira se, zashtoto v demokratichen Izrael ne e taka... a050.gif a050.gif a050.gif
Terminator
Цитат(Terminator @ Feb 28 2009, 09:06 PM) *
Profesore, ti kato naj-golemiq umnik, mislish li che Bulgaria e domakratichna dyrjava sled kato e zabraneno na cigani i turci da kupuvat zemq i kyshti? Osven tova e kazano v - Hristiqnite sa hora, a vsichki drugi ne sa, zatova ne mogat da pritejevat sobstvenot, zashtoto kak moje kuche ili svinq da pritejava neshto? plezlio.gif plezlio.gif plezlio.gif
Tova se otnasq samo za Bulgariq razbira se, zashtoto v demokratichen Izrael ne e taka... a050.gif a050.gif a050.gif

A da iskah samo da dobavq - vednyj reshihme da letime do demokratichen Izreal i otidohme da si kupim bileti, obahce taq ot AlIsrael ni kazva:
-Be vie tochno dneska li she letite?
-Ami da, nali e petyk, wekend demek..
-E ne stava, shtot dneska e shabat - kazva izraelkata.
- E i kvo ot tova?-pitame nie
-Ami v petyk i sybota ne mojete da letite za Izrael poneje e shabat i letishtata v izrael ne rabotqt kakto i nikoj drug... a050.gif a050.gif a050.gif
- E dobre de, ne moje li da doletime pone do Lebanon i da mineme granicata pesha?-pitame nie.
-Abe vie ludi li ste?-pita prodavachakata na bileti. - V petyk i sybota demokratichnata dyrjava Izrael ne rabori, taka ili inache shte trqbva da visite do nedelq na granicata... a050.gif
Terminator
Цитат(Analyser @ Feb 28 2009, 05:38 PM) *

Priqteliu,v Kanada ima demokraciq, v Izrael nqma takava. Nadavqm se da sym bil ot polza. Mazel Tov!!! plezlio.gif
Analyser
Да де, тази изкуствена държава има три пъти по-голям експорт за ЕС. от нашата южна съседка Гърция. Я сега го обясни този парадокс. Шест милиона народ се опъват на половин милиарден Халифат, като при това успяват и работа да свършат.

А това за римляните не си го разбрал. Става въпрос за приемственоста. Както е прието на Запад, ако закона съществува той се спазва до отменянето му. Законите на Израел са смес от турски, английски и израелски закони. И даже малко византийски.

Цитат(Terminator @ Feb 28 2009, 08:48 PM) *
A vsyshtnost Izrael spored men e edna izmislena dyrjava s izmilsena ikonomika. plezlio.gif
AKo v tai dyrjava ne vlizat pari tq shte umre oshte na pyrviq den poneje e nesposobna da se samoizdyrja.
Kolko trqbwa da e maloumen chovek, ta da smqta che Izrael po nqkakkyv nachin e svyrzan s Vizantia? Ta otkoga robite na Rimskata imperia sa chast ot neq? a050.gif a050.gif a050.gif a050.gif

Perlata
Какво имаш предвид с "класическия вариант", може да бъркам, но за мен Ватикана е добър пример?

Цитат(Весо @ Mar 1 2009, 12:27 AM) *
Мисля, че разбрах какво имаш предвид, но теокрацията, поне в класическия и вариант е свързана с някакво предавано по наследство монархическо управление.

п.п. ОК, може би Иран в миналото?
Perlata
Цитат(Римл@нин @ Mar 1 2009, 12:18 AM) *

Защо мислиш така, какво е бил според теб Тибет преди нахлуването на китайците?
Весо
Не, Ватиканът или по-точно папската институция не е добър пример за теокрация - те се интересуват от религиозните въпроси на националните държави (забележи, мн. число), въпреки, че понякога са използвали религията за постигане на политически средства. Според византийската политическа доктрина императорът олицетворява Божието царство на земята. Когато грехът става прекалено много, Бог погубва една от най-дълго просъществувалите империи. Идеята за абсолютната власт в политическо и религиозно отношение не е нова - това го е имало при онези "мръсни евреи", ако трябва да използвам изразите на форумните илитерати, имало го е в някаква степен в отделни периоди и от Римската Империя, но като че ли най-ярко е проявено във Византия. Имало е отделен патриарх, но той е бил зависим от императора - често е бил назначаван от самия император, но по-важното е че патриаршията е била нещо като спомагателна институция на императора. Имало е и голяма разлика и в това, каква трябва да е ролята на църквата и взаимоотношенията и с държавата - докато за ортодоксалните християни от изтока Църквата са всички вярващи, то за католиците това е църковния клир.

Цитат(Perlata @ Mar 1 2009, 03:31 PM) *
Какво имаш предвид с "класическия вариант", може да бъркам, но за мен Ватикана е добър пример?

п.п. ОК, може би Иран в миналото?
Perlata
Имах предвид Ватикана като независима държава, папата е и държавен глава.

п.п Благодаря за разяснението.

Цитат(Весо @ Mar 2 2009, 08:54 AM) *
Не, Ватиканът или по-точно папската институция не е добър пример за теокрация - те се интересуват от религиозните въпроси на националните държави (забележи, мн. число), въпреки, че понякога са използвали религията за постигане на политически средства. Според византийската политическа доктрина императорът олицетворява Божието царство на земята. Когато грехът става прекалено много, Бог погубва една от най-дълго просъществувалите империи. Идеята за абсолютната власт в политическо и религиозно отношение не е нова - това го е имало при онези "мръсни евреи", ако трябва да използвам изразите на форумните илитерати, имало го е в някаква степен в отделни периоди и от Римската Империя, но като че ли най-ярко е проявено във Византия. Имало е отделен патриарх, но той е бил зависим от императора - често е бил назначаван от самия император, но по-важното е че патриаршията е била нещо като спомагателна институция на императора. Имало е и голяма разлика и в това, каква трябва да е ролята на църквата и взаимоотношенията и с държавата - докато за ортодоксалните християни от изтока Църквата са всички вярващи, то за католиците това е църковния клир.
mg42
Цитат(Analyser @ Mar 1 2009, 01:21 AM) *

hmm.gif
в канада няма автомати нали? smile.gif
Charles

Тая не е за затвор, а за лудница. В момент, когато се опитваш да постигаш някакво примирие да рисуваш подобни карикатури си е идитиозъм. А управниците на Израел ги разбирам-тая карикатура може да струва живота на 10-20 пътници в йерусалимски автобус. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
Zzloba
Като изключим явната омраза към палестинците и Корана, тая карикатура е пълно бездарие. Авторът няма грам чувство за хумор, некадърен е като рисувач, а и няма какво да каже.

На теб що ти харесва, ам?

Zzloba

ОнзиСъщия123ит.н.
Цитат(Charles @ Mar 2 2009, 10:54 AM) *
Тая не е за затвор, а за лудница. В момент, когато се опитваш да постигаш някакво примирие да рисуваш подобни карикатури си е идитиозъм. А управниците на Израел ги разбирам-тая карикатура може да струва живота на 10-20 пътници в йерусалимски автобус. icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif

Прав си, за лудницата е. Обаче нямаме достатъчно места в лудниците за да вкараме всички местни перковци та по отявлените ги съдим за золумите им. (Тези дето си кротуват не ги закачат). В случая тази откачалка, новодошла от бившия СССР, я осъдиха за нарушаване на закона за верската търпимост, акцентирано (неспоменато в процеса но добре разбрано от всички замесени) че ненужни провокации от този сорт пречат на всички замесени, включая и крайно-десните националисти.
Charles
Цитат(ОнзиСъщия123ит.н. @ Mar 2 2009, 12:16 PM) *
Прав си, за лудницата е. Обаче нямаме достатъчно места в лудниците за да вкараме всички местни перковци та по отявлените ги съдим за золумите им. (Тези дето си кротуват не ги закачат). В случая тази откачалка, новодошла от бившия СССР, я осъдиха за нарушаване на закона за верската търпимост, акцентирано (неспоменато в процеса но добре разбрано от всички замесени) че ненужни провокации от този сорт пречат на всички замесени, включая и крайно-десните националисти.

Демек-същото, каквото казвам.
Наблюдаващ
Цитат(Analyser @ Feb 27 2009, 09:22 AM) *

HA HA - mnogo gotina
Zzloba
На вниманието на Analyser:

Видя ли на кого му хареса "карикатурата"?

Тоя си е истински, прост български фатмак. Нашенски реднек, демек.

Zzloba
Цитат(Наблюдаващ @ Mar 2 2009, 09:41 PM) *
HA HA - mnogo gotina
Analyser
Има. Ама последен път ги видях на обществено място, когато сина ми летя с Ел-Ал. Точно десет души от спецназа на Торонто охраняваха залата. С автомат на шията и два патлака отстрани. За тях даже има популярен сериал Flashpoint.

Това са артистите. Ама и истинските изглеждат така.

Цитат(mg42 @ Mar 2 2009, 03:01 AM) *
hmm.gif
в канада няма автомати нали? smile.gif

Analyser
Да де. Когато в ЕС започнат да вкарват тия в лудница, тогава да заповядат да поучават Израел. Щом не го правят, да не се обаждат. Евреите и така са от леви, по-леви. Американският Конгрес приема по произраелски резолюции от израелския Кнесет.

Цитат(Charles @ Mar 2 2009, 03:54 AM) *

Georgiev

Целувка от Дева Мария по бузката!!!
Charles
Цитат(Analyser @ Mar 3 2009, 12:13 AM) *
Да де. Когато в ЕС започнат да вкарват тия в лудница, тогава да заповядат да поучават Израел. Щом не го правят, да не се обаждат. Евреите и така са от леви, по-леви. Американският Конгрес приема по произраелски резолюции от израелския Кнесет.

Европа не е във война. Затова и законодателството е по-либерално. plezlio.gif plezlio.gif plezlio.gif
Analyser
Бе те и Саудитците не са във война, пък за попържане на Аллаха не вкарват с затвор, ами режат глави. И то съвсем законно. Със смърт там се осъжда за изнасилване, убийство, богохулство, въоръжено ограбване и разпространение на нарокотици.

Пък в "прозападна" Йордания - май и в Сирия, не гарантирам - смърт се полага за продажба на земя на евреин (това сигурно ще се хареса на атакаджиите).

ПС. Когато европейците публикуваха карикатурите мацето вече си беше изкарало срока в затвора. Сега сигурно щеше да и се размине.

Цитат(Charles @ Mar 3 2009, 11:15 AM) *
Европа не е във война. Затова и законодателството е по-либерално. plezlio.gif plezlio.gif plezlio.gif

Самия ИнжИнер
Бе как може тези така добри хора навсякъде да ги мразят! Този свят е крив и несправедлив!

Цитат(Analyser @ Mar 3 2009, 09:31 PM) *
...

Пък в "прозападна" Йордания - май и в Сирия, не гарантирам - смърт се полага за продажба на земя на евреин (това сигурно ще се хареса на атакаджиите).
...

Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.